Kontroverzná šou Svadba na prvý pohľad sa teší mimoriadnemu úspechu. Zo strany niektorých divákov však čelí obvineniam, že ide iba o zinscenované divadlo. Kým štáb a odborníci takéto tvrdenia popierajú, televízna nevesta z prvej série naznačila niečo iné.

Najvýraznejšou účastníčkou prvej série obľúbenej televíznej zoznamky bola Lucia Hlinková, ktorá si do šou so sebou priniesla nejeden škandálik. Problémy s drogami či účasť na kástingu do filmu pre dospelých, kde o sebe inštruktorka plávania prezradila poriadne pikantnosti, všetkých divákov vrátane ženícha Ivana poriadne šokovali.

lucia ivan svadba

Po ukončení Svadby na prvý pohľad však Luciino meno prachom nezapadlo a objavilo sa v médiách v spojitosti s jej ďalšími problémami hneď niekoľkokrát. Jedným z nich bola aj verejná slovná prestrelka s bývalým snúbencom, ktorý bol obvinený z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok a obchodovania s nimi.

V posielaní odkazov cez sociálne siete kráska stále pokračuje – pred pár dňami zverejnila na TikToku vtipné video, v ktorom upozorňuje na neveru svojho exfrajera. Kým niektorí užívatelia sa na príspevku pobavili, našiel sa aj niekto, kto si potreboval do Lucie rýpnuť skrz jej temnú péčkovú minulosť. ,,Čudujem sa, že takéto video natočí práve žena ako ty,” odkázala neznáma, ktorá kontroverznú čiernovlásku označila za pani po*no herečku. ,,Never tomu, čo je v telke, tam sa ide podľa scenára,” šokovala hviezda svadobnej šou, ktorá za ,,pani po*rno herečku“ dotyčnej poďakovala a zapriala jej pekný deň.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že v konverzácii dievčat konkrétny názov uvedený nebol, všetkým je jasné, že spomínaný scenár sa týkal práve markizáckeho programu. Portál Topky.sk tak konktaktoval televíziu s tým, či Hlinkovej za jej vyjadrenie nehrozí „trest“. „Luciu Hlinkovú pokutovať nebudeme, keďže z predmetného príspevku na sociálnej sieti nie je vôbec jasné, že by sa vyjadrovala o relácii Svadba na prvý pohľad,” uviedla PR manažérka projektu Ľudmila Ráceková.

Luciine video o tom, čo robil jej ex

@lusyna.bejbina

Načo niekto ide do vzťahu keď chce byť neverný . je to choroba ? alebo bol proste idiot ? #fy #fyp #ex #cheating

♬ původní zvuk – Lusy Hlinkova

Zdroj: Topky.sk, TikTok/lusyna_bejbina | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, TikTok/lusyna_bejbina