Diváci mohli aj v jubilejnom ročníku šou Česko Slovensko má talent opäť vidieť úžasne vystúpenia, no len tie najlepšie z nich sa prebojovali do veľkolepého finále. Komu fanúšikovia poslali v poslednej epizóde najviac hlasov a dopriali mu víťazstvo?

Desiatu sériu šou Česko Slovensko má talent už po druhýkrát spolu moderovali David Gránský a Jasmina Alagič. Výkony súťažiacich opäť hodnotili Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař, ktorí do finále vďaka zlatým bzučiakom poslali až piatich účinkujúcich. Zo semifinále sa vďaka diváckym smskám do záverečnej časti dostali ešte tri čísla.

talent

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V sobotu večer mohli sledovatelia na jednom pódiu vidieť až 8 perfektných vystúpení a len svojim hlasovaním vedeli ovplyvniť, kto sa stane definitívnym víťazom 10. ročníka obľúbenej šou. Na treťom mieste sa umiestnil Alex Rigó a striebornú medailu si vybojovala tanečná skupina Movement Studios. Najväčšiu podporu od Slovákov aj Čechov získala speváčka Nikola Kusendová a domov si odniesola hlavnú výhru 40-tisíc eur. Srdečne gratulujeme!

nikola kusendova talent

Zdroj: | Foto: joj.sk, Instagram/csmt_tvjoj