Ak ste pozerávali seriál Divoké kone, určite viete, kto je Dominika Zeleníková, ktorá v tomto seriáli stvárnila Danku Volárovú. Hviezda filmovej novinky Pírko sa najnovšie dočkala veľmi lichotivého komplimentu, keď o nej česká stránka vyhlásila, že má najkrajšie prsia v celej Európe! :) 

Dominika Zeleníková je slovenská herečka pochádzajúca z Bánoviec nad Bebravou. Do povedomia širokej verejnosti sa dostala vďaka menším úlohám v seriáli Divoké kone či vo filme Kandidát, taktiež je známa ako speváčka obľúbenej kapely S hudbou vesmírnou.

Jej zatiaľ posledným filmovým počinom bola snímka Pírko, ktorá zobrazuje trpký osud osemnásťročnej Martiny. Tá po opustení detského domova sníva o sladkom živote v Prahe so svojím priateľom, ale v skutočnosti ju v hlavnom meste Českej republiky čakajú desivé dni. Dominika v tomto nekonvenčnom filme stvárnila hlavnú postavu a pri jednej zo scén dokonca aj odhalila prsia. Práve tejto momentky zo snímky Pírko sa chytila česká stránka Extra a Dominike zložila veľký kompliment. Podľa nich má totiž najkrajšie prsia v celej Európe!

Dominike sa však darí nielen v pracovnej sfére, ale aj v osobnom živote. Začiatkom uplynulého roka sa vydala a v lete 2016 porodila dcérku Amálku. Popri speve, herectve, manželským a materinským povinnostiam navyše stíha 26-ročná Slovenka aj štúdium. Aby toho nebolo málo, jej prsia sú označované za najkrajšie v Európe. Gratulujeme Domínika a nech sa ti takto darí aj naďalej. :)

Pírko oficiálny trailer

S hudbou vesmírnou – Šírime mladosť!

Video: YouTube | Foto: Facebook, Instagram