Matúš Kolárovský vystrelil ako nový talent aj vďaka seriálu Pán profesor. Exotický mladík aktuálne patrí medzi obľúbených interpretov, no jeho meno sa skloňuje taktiež kvôli pestrému súkromnému životu. Otecko dcérky Veroniky Nízlovej teraz prehovoril o svadbe s priateľkou. 

Twiinska Vebi minulé leto šokovala správou, že z nej bude mamička. Rovno taktiež uviedla, že s oteckom svojho dieťatka vzťah neplánujú. Neskôr vyšlo na povrch, že bola reč práve o Matúšovi. A hoci sa o ich romániku špekulovalo veľa, Kolárovský koncom roka oznámil, že je zaľúbený do Nikoly Baranovej. 

Síce ide o krátky vzťah, no mladý otecko najnovšie pre portál Topky.sk vyzradil, že došlo aj na slová o zásnubách, nakoľko túži po poriadnej svadbe. ,,Už som sa niekedy, keď som bol taký spoločensky unavenejší, spýtal, či by som ju mohol požiadať o ruku,“ prekvapil v rozhovore interpret známy pod menom Yael. Čo na to jeho polovička?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vždycky ma tak vrátila do reality. „Matúško, ešte chvíľku. Vyspi sa!“ Veľmi by som chcel svadbu, ale je to ešte vo hviezdach,“ nechal sa počuť populárny influecer, ktorý by ešte pred tým než, skočí do chomúta, rád venoval čas svojim snom.

kolarovsky

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/matuskolarovsky