Začiatkom októbra zasiahla celé Česko i Slovensko mimoriadne smutná správa o smrti speváckej legendy Karla Gotta. Pár mesiacov pred smutným okamihom ale spevák ešte stihol nahrať emotívnu skladbu Srdce nehasnou, ktorú naspieval so svojou dcérou Charlottou. Nádherný duet sa tento týždeň dočkal live prevedenia, a to priamo zo strany jeho autora.

V máji minulého roka sa Karel Gott rozlúčil so svojou dlhoročnou kariérou, keď naspieval úplne poslednú skladbu z jeho tvorby – dojímavý duet s dcérkou Charlottou. Málokto však možno vie, že emóciami nabitú pieseň Srdce nehasnou napísal pre božského Káju frontman kapely Kryštof Richard Krajčo, ktorého Karel oslovil v čase, kedy už tušil, že sa jeho čas kráti.

,,Povedali mi, že pokiaľ sa rozhodnem napísať, takže to musím napísať veľmi rýchlo, aby to stihli so Charlottou naspievať,” známy hudobník prezradil v rozhovore s TV Prima krátko po smrti veľkej legendy.

Richard nedávno vystúpil na 29. ročníku odovzdávania českých hudobných cien Anděl, kde odohral práve spomínaný klenot, čím maestrovi spoločne s Unique Orchestra vzdali krásny hold. V priebehu nasledujúcich štyroch minút tak budete mať zrejme naozaj problém zadržať slzy…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Karel Gott