Od momentu, kedy herečka Nela Pocisková priviedla na svet prvorodeného potomka, ubehlo presne päť rokov. Malý Hektor oslávil pred pár dňami narodeniny a jeho najbližší mu oslavu spestrili nielen krásnym vyznaním od maminy, ale tiež bombovou sladkou maškrtou na pohľadanie!

Hviezdna dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma majú doma predškoláka, ktorého tvár na sociálnych sieťach niekoľko rokov takmer úplne skrývali. Chlapec rastie ako z vody a je vidieť, že prominentným rodičom robí spolu so sestrou Liankou obrovskú radosť.

Pociskova Tuma deti

Televízna kráska sa pri slávnostnej príležitosti rozcítila a synčekovi verejne venovala emotívne vyznanie. ,,Náš malý veľký chlapec má dnes 5 rokov. Život tak neskutočne rýchlo beží, že si musím užívať každú sekundu a niekedy by som chcela, aby sa aj na chvíľku zastavil. Zmenil si mi celý môj svet a ďakujem ti za to. Ľúbime ťa!” zneli slová hrdej maminy, ktorá na lásku k svojim deťom nedá dopustiť.

Hektor sa okrem silných emócií a objatí dočkal aj neskutočného darčeka v podobe torty, nesúcej sa v znamení luxusnej automobilovej značky Lamborghini. Dokonalé farebné prevedenie a prepracované autíčko na vrchu ako bonus boli pre malého fešáka určite pastvou pre oči. Dodatočne prajeme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Pociskova.nela