Znie to priam neuveriteľne, no od príchodu prvého potomka hercov Nely Pociskovej a Filipa Tůmu ubehlo už takmer päť rokov. K synovi Hektorovi časom pribudla sestrička Liana a niekdajšia seriálová hviezda venovala deťom maximum pozornosti i energie. O zábavu s drobcami sa Nelka vždy rada podelí i s fanúšikmi.

Hlavná hrdinka markizáckeho Búrlivého vína sa pomaly ale isto vracia do pracovného režimu, keďže z jej ratolestí medzičasom vyrástli “veľkáči”. Zdá sa, že svojich slávnych rodičov túžia napodobňovať vo všetkom a výnimkou nie sú ani domáce skrášľovacie procedúry.

Nela Pocisková deti

Asi každý drobec by chcel rýchlo vyrásť a stať sa dospelým, no kúzelné obdobie detstva sa už vrátiť nikdy nedá. To si veľmi dobre uvedomuje aj 30-ročná herečka a speváčka, ktorá sa veselých aktivít s malými výmyselníkmi rozhodne neštíti.

,,Keď musia mať lak ako maminka. A je úplne jedno, či je to chlapec alebo dievča,” Pocisková pobavene okomentovala záber nožičiek obidvoch detí, ktoré si túžili nechať zafarbiť nechty presne ako mamina. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Pociskova.nela