Filip Tůma a Nela Pocisková sa za dramatických okolností stali po druhýkrát rodičmi. Muzikálová herečka bude na svoj druhý pôrod určite spomínať do konca života, keďže si v rizikovej chvíli musela poradiť doslova sama. O tom, čo sa v osudný deň stalo, sa obľúbený herec zo seriálu Oteckovia dozvedel až o niekoľko hodín a príbeh, ktorý počul, ho nahneval, no zároveň dojal.

Keď Nela prvýkrát otehotnela, jej dôverníčkou sa stala dula, ktorá jej pomáhala vo dne, v noci. Sama uviedla, že ju považuje za chodiacu encyklopédiu, ktorá vždy pozná odpoveď. No zatiaľ čo prvý pôrod prebehol podľa herečkiných predstáv, druhýkrát bola situácia výrazne odlišná.

Pocisková cítila kontrakcie už deň pre pôrodom, pričom ju jej dobrá priateľka upokojila tvrdením, že ide iba o predzvesť pôrodu. Išlo však o pôrodné bolesti, ktoré ich donútili nasadnúť do auta a čo najrýchlejšie zamieriť do nemocnice. Dula však zle vyhodnotila situáciu a Nela porodila priamo v aute. Našťastie, veľkonočný pondelok mal šťastný koniec, keďže priviedla na svet dcérku Lianu.

No kým sa 27-ročná herečka nachádzala v kritickej situácií, jej partner bol strachom bez seba. Mieril totiž práve domov s cieľom zobrať svoju partnerku do nemocnice, pričom ho medzitým média zasypávali gratuláciami k prírastku do rodiny. Umelec, samozrejme, neváhal a ponáhľal sa do nemocnice, kde mala speváčka pôvodne rodiť. Tu si vypočul šokujúci príbeh, s ktorým rozhodne nerátal. ,,Pani (dula) volala so záchrannou službou a Nelka sama porodila, vybrala bábätko a dala si ho na seba. V tomto smere som na Nelku nesmierne hrdý. Je to levica. Zachránila naše dieťatko,“ prezradil Filip v rozhovore pre markizácky Reflex.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram, Youtube, Facebook