Herečka Nela Pocisková momentálne slávi veľký comeback na obrazovky, keď sa zjavila nielen v markizáckom seriáli Pán profesor, ale stala sa aj jednou z ústredných postáv v jojkárskej novinke Nemocnica. Práve v lekárskom prostredí v kráske ožívajú spomienky na dramatický zážitok, aký ešte stále nedokázala plne vstrebať.

Dvojnásobná mamina si materskú dovolenku naplno vychutnala, jej dcéra Lianka však nedávno dovŕšila tri roky a to je čas návratu k pracovným povinnostiam. Na príchod druhorodeného potomka blondínka spomína ako na výnimočne silnú skúsenosť, keďže sa dievčatko vypýtalo na svet nečakane počas jazdy autom.

nela pocisková dcéra Liana

“Keď sa to v tom aute dialo, v hlave mi išlo, že to snáď nemyslím vážne, že fakt sedím v aute a rodím,” partnerka herca Filipa Tůmu zároveň priznala, že traumatickú udalosť v sebe doposiaľ spracovanú nemá a dokonca ju občas prenasleduje aj počas spánku.

,,Si myslím, že toto sa so mnou bude niesť ešte asi do konca života. Ja to ani nemám ešte veľmi spracované, aj keď sa teda tvárim, že mám, ale ono sa mi o tom niekedy aj sníva, aj také záblesky proste niekedy mám,” Pocisková odkryla v rozhovore pre magazín Topstar hlboké emócie, s akými by sa nechcela pasovať asi žiadna matka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ/Topstar | Foto: TV JOJ/Topstar, Instagram/Pociskova.nela