Je to oficiálne! Jedna z najžiadanejších slovenských hviezd sa po štvorročnej prestávke vracia k hereckému remeslu. Nela Pocisková sa stáva súčasťou natáčania nového jojkárskeho seriálu, no hneď úvodné scény priniesli momenty ako z hororu.

Šťastná dvojnásobná mamina mala ešte donedávna plné ruky práce s výchovou synčeka Hektora a dcérky Lianky. Napriek tomu si dokázala neraz nájsť čas na to, aby si odskočila do televízie, avšak žiadnu väčšiu rolu počas materskej dovolenky neprijala.

nela pociskova deti

Teraz si však plavovláska zjavne povedala, že nastala tá správna doba na oprášenie starých zručností a návrat pred kamery je na svete. Nela sa nachádza v plnom prúde príprav na doposiaľ neodtajnený seriál, o ktorom televízia JOJ zatajuje všetky detaily.

Bude to napínavé!

Partnerka herca Filipa Tůmu toho síce tiež veľa neprezradila, avšak fanúšikov celkom úspešne vydesila fotkou priamo z “pľacu”. Ukázala sa totiž po majstrovsky odvedenom maskérskom zásahu, stvárňujúcom rozsiahle zranenia po autonehode.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Krása bokom. Toto je život, teda nie úplne reálny, ale takto to vyzerá, keď sa rozhodnem, že idem pracovať a takto to dopadne. Alebo keď v seriáli zistím niečo, čo ešte nemôžem prezradiť,” Pocisková tajomne naznačila, že v novom formáte nebude o adrenalín núdza. Jej krvavé rany na tvári, zronený pohľad a obviazaná dobitá hlava hovoria jasnou rečou!

Spomínaný krvavý záber Nely Pociskovej nájdete —TU—

nela pociskova

Zdroj|Foto: Instagram/Pociskova.nela