Nela Pocisková sa viac ako rok po druhom pôrode rozhodla prehovoriť o dráme, ktorá ho sprevádzala. Dcérku Lianku totiž priviedla v apríli minulého roka na svet svojpomocne, a to na zadnom sedadle auta!

Téma, o akej by sa verejne odhodlala rozprávať len máloktorá mamička. Nie je žiadnym tajomstvom, že slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková porodila svoje druhé dieťa v aute na ceste do nemocnice, kedy jej spoločnosť robila len zdravotná dula.

Práve Nelina pôrodná pomocníčka má byť podľa jej slov dôvodom, prečo známa brunetka nestihla prísť včas do nemonice. Chvíle plné drámy opísala po viac ako roku v exkluzívnom rozhovore pre televíziu Markíza. „Pozerala na tie kontrakcie a rozoznávala, ktoré sú tie silnejšie, tak mi vravela ešte máme čas,” Pocisková prerozprávala celú situáciu a slová jej vlastnej duly.

Po Nelinom nátlaku a strachu z kontrakcií v motorovom vozidle sa dievčatá mali vybrať do nemocnice, čo však, ako už zrejme viete, napokon nestihli. „Ona mi stále hovorila, že času-času, až zrazu prišli 4 kontrakcie, kedy som jednoducho porodila,” zamýšľala sa s tým, že ľutuje fakt, že neverila vlastnému telu a inštinktu vyštartovať do pôrodnice s časovým predstihom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Skutočný stres nastal v momente, keď sa hlavička malej Lianky predrala na svet a prítomná dula okamžite odstavila vozidlo. „Tie sekundy strachu, keď sa mi bábätko narodilo, že či je v poriadku, neprajem nikomu zažiť,” dodala Nela vo svojej otvorenej spovedi, ktorú si v celom znení môžete vypočuť v priloženom videu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Pixabay.com