Napriek tomu, že zaľúbenci Nela Pocisková a Filip Tůma určite voľného času na rozdávanie nemajú, dokážu si vyhradiť chvíľky aj na spoločne strávenú dovolenku. Dvojica si aktuálne užíva slnkom zaliatu pláž a morské vlny, odkiaľ fanúšikom posiela roztomilý pozdrav.

Pomaly ale isto sa začína letná sezóna, kedy si aj známe celebrity na chvíľu odskočia od rozbehnutých pracovných povinností. Sympatické herecké duo sa tiež vybralo nachytať bronz a vychutnať si ničím nerušený relax na spoločnej dovolenke.

Nela Pociskova

Filip sa fanúšikom pochválil milým záberom priamo z pláže, kde si po boku dvojnásobnej maminy užíva vytúžený odpočinok. Napriek tomu, že rodičia pôsobia veľmi oddýchnuto a spokojne, ľuďom udrel do očí jeden maličký komický detailík.

,,Učeš sa bratm,” podpichol Filipa jeden z komentujúcich. ,,Tie vlasy!” pobavila sa ďalšia z fanúšičiek. Ľudia tak narážali na hercov originálny účes, s akým ho na televíznych obrazovkách bežne nevídame. Vetrom ošľahané háro obľúbenej hviezdy zo seriálu Oteckovia pôsobí naozaj neprehliadnuteľne! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pociskova Tuma

Zdroj/Foto: Instagram/Filip_tumaa