Uplynulú nedeľu sa na štadióne v Santa Clare v Kalifornií konala jedna z najvýznamnejších športových udalostí na svete, Super Bowl 50! Možno ste doteraz pochybovali o jej talente a pokladali ju iba za umelú postavičku hudobnej scény, no národnú hymnu zaspievala absolútne famózne speváčka Lady Gaga.

Lady Gaga, ktorá je povestná svojou extravaganciou a šokujúcimi premenami, sa dostavila na pódium v červenom kostýme, aby tak podporila svoje nasledujúce vystúpenie. Tesne pred prvým výkopom Super Bowlu 50 odspievala národnú hymnu, z ktorej mali mnohí zimomriavky aj niekoľko minút ukončení. Držiteľka Zlatého Glóbusu a mnohých hudobných cien predviedla fantastický výkon, po ktorom už nikto nemôže pochybovať, že spievať skutočne vie. Veď posúďte sami. :)

Kliknite na prehrať v službe YouTube :)

Foto: Getty Images, Twitter | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)