Mária Čírová pred mesiacom priviedla na svet tretie dieťatko, ktorým je syn s nevšedným menom Ruben. Potom, čo sa konečne aj starší súrodenci vrátili z tábora, je celá rodina pohromade a užíva si život v kruhu tých najbližších a najdôležitejších ľudí v ich životoch. A hoci každá mamička pozná strasti šestonedelia, na tvári obľúbenej speváčky sa nachádza úsmev. Čomu vďačí za pokoj a radosť v jej živote? 

28. júla na súkromnej klinike v Bratislave porodila Mária Čírová svojho synčeka, ktorý mal to šťastie, že na svet prišiel prirodzeným spôsobom. ,,Pôrod bol pre nás nezabudnuteľný, neopakovateľný zážitok,“ uviedla šťastná mamička pri odchode z nemocnice.

Už to bude celý mesiac, čo spálňu rodičov okupuje malé batoľa, ktorého príchod spôsobil v domácnosti tejto rodinky obrovskú nefalšovanú radosť – tú najnovšie vyjadrila plavovlasá interpretka aj pár riadkami na svojom instagramovom profile.

,,Pýtate sa ma, aké je to mať tri deti, či je to rozdiel oproti dvom, čo všetko sa u nás zmenilo, ako reagujú Hugi a Zoe, ako stíham cez deň, či spíme v noci. Určite vám na všetko čoskoro odpoviem, ale teraz sa mi zastavil čas. Doslova. Neviem, aký je deň a koľko je hodín,“ Mária úprimne vyzradila, ako vníma aktuálne chvíle, ktoré by nevymenila za nič na svete.

Speváčka Mária Čírova

,,Žijem to, čo som chcela v živote ešte prežiť. Mám pocit, akoby som lietala v oblakoch a nie a nie zísť dole. Aj keď prvých šesť týždňov po pôrode pre ženu nie je vôbec jednoduchých, ja mám to šťastie, že mám pri sebe človeka, ktorý mi je úžasnou oporou a urobil by pre mňa aj nemožné, len aby som sa cítila dobre a pohodovo,“ speváčka nešetrila chávlou smerom k svojmu manželovi Marošovi Kachútovi, ktorý by sa nechal i roztrhať len preto, aby jeho rodina mala všetko, čo potrebuje.

,,Ďakujem ti, láska za všetky tieto možno naoko drobné, ale pre mňa obrovské kúsky našej rodinnej mozaiky,“ dodáva svojej polovičke zaslúžene na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova