Tieto dni sa v našich končinách nesú v znamení veľkolepej rozlúčky s hudobným velikánom Karlom Gottom. Podobný ošiaľ ešte Česká republika pri úmrtí žiadneho umelca nezažila. Tisíce sviečok, kvetín, odkazov či smútiacich fanúšikov čakajúcich húfne v davoch – to všetko priniesol dvojdňový pohreb, ktorý sa ale nezaobišiel bez poriadneho faux pas.

Pred pražským palácom Žofín, kde sú uložené posledné pozostatky slávneho maestra, to doslova praská vo švíkoch. Nekonečné fronty trúchliacich a kolabujúca doprava dávajú svetu jasne na známosť, že odchod Karla Gotta nesú mnohí naozaj ťažko.

karel gott

Viacero českých i slovenských staníc rozlúčku so spevákom vysielalo naživo, čo bol prípad aj televízie JOJ. Kompetentní sa však dopustili nepríjemnej situácie, keď počas odvysielania príspevku so zosnulým Zlatým slávikom uviedli reklamu na seriál s nemiestnym názvom Hrobári. V súvislosti s pietnou udalosťou, ktorá rozcítila celé národy, bol tento kix do očí bijúcou potupou.

,,Jojka vie, ako má propagovať svoj nový seriál,” ozval sa jeden z divákov, ktorý pri pohľade na nápisy na obrazovke zrejme len neveriacky krútil hlavou. Príspevok sa dočkal rozporuplných reakcií – kým niektorí Slováci sa parádne pobavili, iným takýto prešľap pripadal ďaleko za hranicou únosnosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

karel gott tv joj

facebook zomri

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook/Zomri, Instagram/oficialkarelgott, Pixabay