Či už ste mladí alebo starí, na hranie spoločenských hier nie je nikdy neskoro. Nepochybujeme, že ešte z čias základnej školy je vám dobre známy ,,telefón”, na ktorom sa dá zabaviť skutočne za každých okolností. Svoje o tom vie aj mladá partia kamarátov, ktorá si počas kempovania v lese skrátila dlhú chvíľu práve touto jednoduchou, no zábavnou hrou.

Spoločenská hra ,,Telefón” je jednou z najstarších a najvtipnejších zábaviek vôbec. Jej podstata spočíva v tom, že na začiatku kola pošepká prvý účastník do ucha krátku vetu svojmu spoluhráčovi a ten následne pokračuje ďalej, až sa dostane naspäť k pôvodcovi. Zo šepkania vzniknú takmer zaručene vtipné skomoleniny, na ktorých sa poriadne zabáva celé osadenstvo. Tentokrát však bolo všetkému inak. Skupinka priateľov sa rozhodla kempovať v lese a krátku chvíľu si skrátili práve hrou Telefón. Sympatická Rachael začala hru slovným spojením, ktoré pošepkala svojmu prísediacemu, avšak keď sa k nej veta vrátila, ostala v nemom úžase. Jej priateľ John jej zrejme povedal niečo úplne iné, ako očakávala. :)

Keď John vyslovil jednoduchú otázku: ,,Vezmeš si ma,” Rachael sa nestačila aktuálnej situácií čudovať. V tom momente sa pytač postavil, aby prečítal svojej vyvolenej vlastnoručne napísanú báseň, ktorá hovorila o dôvodoch, prečo ju miluje a s prsteňom sa neveriacej nevesty opýtal ešte raz. Po jej reakcií, ktorú snúbenci doslova neustáli, nám neostáva iné ako skonštatovať, že sú šialene rozkošní. Gratulujeme! :)

Foto/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)