Bola mladá, krásna a celý život mala pred sebou. Počas intímnych chvíľ ju však bývalý priateľ nakrútil na video, ktoré následne zverejnil na internete. Talianka Tiziana Cantone hanbu nezvládla a dobrovoľne ukončila svoj život obzvlášť krutým spôsobom. 

Ako málo stačí k tomu, aby sa niekomu obrátil život naruby? Talianka Tiziana Cantone (31) bola obyčajnou ženou, ktorá si užívala každý všedný deň plnými dúškami, až kým jej partner neuštedril ranu pod pás. Na internete totiž zverejnil video z ich súkromia, kedy ženu natočil pri súloži. Aj keď sa Tiziana snažila z veľkej hanby otriasť, z celej situácie sa nakoniec psychicky zrútila, nakoľko ľudia si ju na verejnosti pravidelne doberali. Okrem toho, že dala krásna brunetka v práci výpoveď a odsťahovala sa do Toskánska, stále nedokázala prekonať verejnú potupu a nadobudla pocit, že ju trpká príchuť zverejneného videa prenasleduje na každom kroku.

Tiziana sa nestala terčom posmechu len na sociálnych sieťach, ale aj osobne, čo sa snažila ovplyvniť podaním žaloby. Na súde sa domáhala svojich práv a žiadala o zmazanie videí, čo ju však stálo neuveriteľných 20 000 €. Napriek všetkému sa nevedela vyrovnať s verejnou potupou a nakoniec sa mladá žena obesila v dome svojej tety v meste Mugnano. Prípad, ktorý hovorí o sile sociálnych sietí a šikany, otriasol celým Talianskom a pohreb Tiziany sa dokonca vysielal v televízií naživo. Muži, ktorí sú v dôsledku šírenia videa zodpovední za smrť brunetky, momentálne čelia vyšetrovaniu.

tiz1 tiz2 tiz3

Foto: Facebook, Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)