Žiadnemu Slovákovi zrejme neušla informácia, že po našej krajine aktuálne brázdia známi Geissenovci. Ich pobyt však vôbec nie je lacný špás, minister hospodárstva Richard Sulík ho dokonca vyčíslil na neuveriteľných 100-tisíc eur!

Štvorčlenná rodinka zbohatlíkov z Nemecka sa na Slovensku neocitla náhodou. Geissenovci sa u nás rozhodli natáčať jednu z častí svojej reality šou Geissenovci – Ťažký život milionárov, a to na podnet Richarda Sulíka, ktorý ich počas spoločného stretnutia na EXPO v Dubaji pozval na návštevu.

geissenovci

Robert, Carmen a ich dve dcéry by mali spoznávať krásy našej krajiny sedem dní, pričom vynechať by nemali ani Vysoké Tatry vrátane výjazdu lanovkou na Lomnický štít. Ubytovanie majú, samozrejme, zabezpečené v tých najluxusnejších hoteloch.

Televíznym hviezdam robí spoločnosť práve predseda strany Sloboda a Solidarita – ten sa vyjadril k potenciálnej cene lukratívnej prezentácie Slovenska. „Takáto reklama môže mať hodnotu až 100-tisíc eur,“ odhadol Sulík, avšak jasne uviedol, že vysoké náklady sa štátneho rozpočtu netýkajú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Toto je jeden zo spôsobov, ako dostať Slovensko do sveta prirodzene a bez nákladov. Výdavky spojené s návštevou hradia zariadenia, ktoré rodina navštívi, pretože je to pre nich tá najlepšia reklama,“ vyjadril sa politik, dodávajúc, že Geissenovci pomohli mnohým štátom k zviditeľneniu sa a celkovému turizmu.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/carmengeiss_1965