Sláva niekdajšej moderátorky Superstar v uplynulom období stúpla do výšin. Balkánsku krásku Jasminu Alagič už sleduje na Instagrame takmer pol milióna ľudí, ktorí sú pravidelne informovaní o rôznych novinkách z jej pracovného i súkromného života. Ako ale fanúšikovia zareagovali na zábery, kde si novopečená mamina skočila do vlasov so svojím najlepším kamarátom Milanom Švingálom?

Hoci je Jasmina vernou a oddanou manželkou rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského, s ktorým vychováva vytúženého synčeka Sanela, obrovské množstvo času trávi tiež s návrhárom Milanom Švingálom.

Jasmina Alagič a Milan Švingál

Najlepší priatelia, ktorých obdivovatelia ich časté srandičky a spoločné bláznovstvá doslova hltajú, spolu vytvorili dokonale zohraté duo, keď sa objavili u fotografa Lukáša Kimličku s cieľom nafotiť bezchybné snímky na titulku. Profesionálne fotenie sa však razom zvrtlo na bujarý bašável.

lukas kimlicka

Jasmina s Milanom sa totiž na seba divoko vrhli a vymenili si názory po svojom. ,,Všetci viete, že toto sme presne my,” plavovláska okomentovala pestré momentky z “bitky”, kedy obaja hlavní aktéri skončili na zemi, pričom v tom zamotanom klbku dvoch ľudí bolo pomerne náročné určiť, komu ktorá končatina vlastne patrí.

A ako zareagovali sledovatelia hviezdy módnej televízie? Samozrejme, že si vypýtali viac! ,,Páčili sa vám fotky z bitky, tak tu je ešte zopár,” pani Vrbovská ulahodila skalným fanúšikom, podhodiac im ďalšie zábery z prudkej priateľskej ťahanice.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagič insta story

jasmina alagic kamarat

Zdroj|Foto: Instagram/jasmina_alagic