Populárna spevácka šou The Voice Česko Slovensko je už v plnom prúde a diváci pri televíznych obrazovkách sa konečne dočkali exkluzívnych finálových prenosov. Okrem súťažiacich na seba veľkú pozornosť strhla aj porotkyňa Jana Kirschner, ktorej sa po nekonečných výčitkách dostalo vytúženej chvály.

Pôsobenie úspešnej slovenskej speváčky v prestížnej súťaži by sa dalo spočiatku označiť za nepríjemné fiasko. Kirschner bola totiž už po úvodných kolách zo všetkých strán atakovaná kvôli prehnaným emočným výbuchom, večnému prehrabovaniu sa vo vlasoch či neznesiteľným grimasám.

Situácia sa však postupom času upokojila a kritika známej koučky pomaly utíchala. Počas prvého finálového večera sa Janka predviedla v tom najlepšom svetle, za čo ju mnohí diváci veľmi ocenili. Stredobodom záujmu sa stal mimoriadne vydarený zjav bývalej finalistky súťaže krásy doladený o uhladený účes a elegantné ružové šaty.

Pohľad na tmavovlásku tak v ľuďoch konečne prebudil pozitívne emócie, pričom ženy sa zaujímali najmä o Jankin perfektný outfit. Treba uznať, že tvorcovia šou si na vzhľade obľúbených porotcov dali naozaj záležať a úspešná muzikantka v sále zažiarila ako pravá hviezda!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jana kirschner

the voice

Zdroj: Instagram/thevoiceceskoslovensko | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko, YouTube