V slovenskom šoubiznise aktuálne prebieha vojna, v ktorej po sebe strieľajú armády dvoch úspešných hudobníkov. Určite tušíte, že máme na mysli Rytmusa a Paľa Drapáka s manželkou Janette. Patrik sa však zrejme ako drsňák prezentuje len na verejnosti, vo svojom vnútri totiž ukrýva veľké srdce. 

Hoci urážky či vulgarizmy nie sú u Rytmusa žiadnou novinkou, z času na čas sa stane, že sa niekoho naozaj dotknú a potom to má silnú dohru, ako aj v prípade jeho slohy zo skladby Toto neni hudba, v ktorej slovenského speváka Paľa Drapáka nazval je*lým. Patrikove slová ale poriadne zaboleli Paľovu manželku. Janette tak raperovi zanechala poriadne štipľavý odkaz – prečítať si ho môžete — TU —.

Samozrejme, reakcia na seba nenechala dlho čakať a teplé vyjadrenia prišli opäť aj zo strany samotného Rytmusa, ktorý Drapákovi vyhlasil vojnu. O to príjemnejší šok nastal na pred malou chvíľou na raperovom Instagrame, kde sa namiesto osočovaní objavili naozaj krásne videá.

Vrbovský dnes totiž pri príležitosti Mikuláša potešil v spoločnosti svojej kolegyne Anity Soul malých pacientov trápiacich sa v nemocnici na Kramároch. Rytmus tak dokázal, že je nielen drsný hudobník, ale i muž so srdcom na správnom mieste. To muselo byť v tých detských očičkách radosti!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)