V slovenskom šoubiznise aktuálne prebieha vojna, v ktorej po sebe strieľajú armády dvoch úspešných hudobníkov. Určite tušíte, že máme na mysli Rytmusa a Paľa Drapáka s manželkou Janette. Patrik sa však zrejme ako drsňák prezentuje len na verejnosti, vo svojom vnútri totiž ukrýva veľké srdce. 

Hoci urážky či vulgarizmy nie sú u Rytmusa žiadnou novinkou, z času na čas sa stane, že sa niekoho naozaj dotknú a potom to má silnú dohru, ako aj v prípade jeho slohy zo skladby Toto neni hudba, v ktorej slovenského speváka Paľa Drapáka nazval je*lým. Patrikove slová ale poriadne zaboleli Paľovu manželku. Janette tak raperovi zanechala poriadne štipľavý odkaz – prečítať si ho môžete — TU —.

Samozrejme, reakcia na seba nenechala dlho čakať a teplé vyjadrenia prišli opäť aj zo strany samotného Rytmusa, ktorý Drapákovi vyhlasil vojnu. O to príjemnejší šok nastal na pred malou chvíľou na raperovom Instagrame, kde sa namiesto osočovaní objavili naozaj krásne videá.

Vrbovský dnes totiž pri príležitosti Mikuláša potešil v spoločnosti svojej kolegyne Anity Soul malých pacientov trápiacich sa v nemocnici na Kramároch. Rytmus tak dokázal, že je nielen drsný hudobník, ale i muž so srdcom na správnom mieste. To muselo byť v tých detských očičkách radosti!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.