Obľúbená moderátorka Aneta Parišková je od júna minulého roka do tretice vydatou pani. Vernosť sľúbila IT odborníkovi Miroslavovi Polakovičovi a obaja partneri sú presvedčení o tom, že tentokrát už konečne objavili pravú lásku. S uzavretím manželstva sa vezú ruka v ruke aj majetkové pomery obidvoch zúčastnených, ktoré sa nedávno razantne zmenili.

Mnoho žien by sa po dvoch ťažkých rozvodoch pre hľadanie ďalšej vzájomnej náklonnosti viac neodhodlalo. Známa jojkárka sa však radí medzi večné romantičky a napriek sklamaniam z minulosti sa pred oltár postavila znovu.

Aneta Parišková svadba

Dvojica si manželské radovánky spoločne vychutnáva viac ako polroka a to je zrejme ten správny čas na učinenie dôležitých krokov. Z okolia prominentného párika totiž aktuálne prichádza informácia o rozhodnutí, ktorého sa dopustil zaľúbený IT-čkár Miroslav. Ten mal podľa magazínu Šarm drahú polovičku potešiť darovaním polovice nehnuteľnosti, ktorú má v osobnom vlastníctve.

Má sa jednať o byt v hlavnom meste, čím si trojnásobná mamina prilepšila výrazným navýšením osobného majetku. Aj keď v tomto prípade sú určujúce iné faktory – odborníci sa totiž zhodujú v tom, že gesto takéhoto kalibru je prejavom silného puta a vzájomnej dôvery medzi partnermi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Stáva sa to párom, ktoré už majú niečo za sebou a osobitne nadobudli majetok. Sú zrelší, nie nejakí dvadsiatnici, ktorí si ešte len začínajú majetok spoločne budovať. Týmto krokom ho spoja a je to dôkaz, že to myslia naozaj vážne,“ objasnil právnik. Nové skutočnosti teda nasvedčujú tomu, že by Pariškovej na tretí pokus mohlo podariť v pevnom zväzku zotrvať.

Aneta Parišková manžel

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/aneta_pariskova_official