Nedávno sa internetom rozšírila informácia o zlom zdravotnom stave Barbary Haščákovej. Následne sa v médiách i na sociálnych sieťach objavili vyjadrenia známych tvári – tie navzájom takmer vôbec nekorešpondovali. Poriadne pochopiť, čo sa aktuálne so známou krehkou kráskou deje, nepomáha ani existencia facebookoveho profilu nesúceho meno speváčky. 

O hospitalizácii populárnej brunetky ako prvý informoval portál eReport.sk, ktorému informácie o Barbare a jej ťažkom zdravotnom stave potvrdil aj umelec David Key. Mladík taktiež uviedol, že už na jeseň mali spoločne vystúpiť na slovenskom pódiu.

Facebookový profil Barbara Haščáková, ktorý vystupuje pod tvárou milovanej umelkyne, jeho slová vyvrátil: ,,Neverte všetkému, čo sa v bulvári píše. Neviem, kto mi chce furt ublížiť a osočovať, ale nie je to pravda. Som zdravá a som doma a na Slovensko sa vôbec nechystám v tomto roku a a ani nasledujúcom zatiaľ. Želám všetkým veľa zdravia, vaša Barbara,” uvádza sa na sociálnej sieti.

Herečka Silvia Šuvadová má k tajomnej interpretke blízko, a tak ju vyššie uvedený portál v tejto veci kontaktoval. ,,Som jej kamarátka a pokiaľ ma ona vyslovene nepožiada, aby som dala svetu vedieť, bohužiaľ, nemôžem poskytovať žiadne informácie. Nemôžem nič potvrdiť ani vyvrátiť. Komunikujeme spolu pravidelne, celé roky. Naposledy sme boli pred týždňom v kontakte. Pred týždňom znela dobre, bola pozitívne. Ťažko sa mi hovorí o tom, lebo niečo prezradím, ale ak tam aj niečo bolo, tak sa potom cítila dobre,” načrtla len veľmi okrajovo známa spiritualistka. Žiaľ, v prípade, že spomínaný facebookový profil naozaj patrí Barbare, slová plavovlasej Slovenky môžu mať dohru.

,,Keď už človek naozaj nemôže nikomu veriť, ba dokonca už ani v kamarátstve. Prídu len sklamania. No čo už? Aspoň som zaujímavá. Ďakujem,” písalo sa na nástenke záhadného profilu. Avšak tieto slová boli neskôr vymazané.

Medzičasom ale Haščáková chýri o zdravotných ťažkostiach potvrdila, a tak je veľmi ťažké vôbec hádať, ako to medzi ňou a Silviou je. Podľa herečky totiž 41-ročná speváčka žijúca za veľkou mlákou znela, že sa cíti dobre.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eReport.sk, Facebook – Barbara Hascakova | Foto: YouTube – Galgan Music, Instagram/silviasuvadova