Mala iba sladkých 15, keď sa odvážila predstúpiť pred porotu úspešnej televíznej šou SuperStar. Z hlasu Diany Kovaľovej padla porota i diváci na zadok. Čo je však s mladou speváčkou dnes?

Dianke v roku 2020 držalo palce tisíce Slovákov a Čechov, na výhru to ale nestačilo, a tak sa musela uspokojiť iba so striebornou priečkou. Po skončení Superstar sa školáčka vrátila do Malagy, kde so svojimi slovenskými rodičmi žila od narodenia, a až doteraz o nej počuť nebolo.

Ak priaznivci talentovanej blondínky sledovali piatkové Teleráno, ostali určite veľmi milo prekvapení. Hudobným hosťom bola totiž práve Diana K., ako si po novom usmievavá slečna hovorí. Ďalšou novinkou v speváčkinom živote je, že nedávno zložila maturitnú skúšku, a tak jej už nič nebráni v tom, aby naplno rozbehla hudobnú kariéru na Slovensku.

Ako blonďatá kráska prezradila, hotových má už niekoľko vlastných pesničiek, pričom na zozname plánov je rozhodne aj album. A keďže to 18-ročnej Dianke stále rovnako nádherne spieva, fanúšikovia sa majú na čo tešiť!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/dianakovalovaofficial