Maja Semana spoznali mnohí, bohužiaľ, až po jeho smrti, kedy si na YouTube začali vyhľadávať videá 20-ročného chlapca. Niektoré z nich sú viac než šokujúce a doslova naháňajú strach. Je tak jasné, že mladíkov život bol veľmi smutný, za čo viacerí pripisujú vinu jeho mame. Tá sa po rôznych reakciách rozhodla prehovoriť.

Majo sa delil s verejnosťou o všetky detaily zo života. Natáčal sa i počas ostrých hádok so svojou zdrogovanou priateľkou. V niektorých videách dokonca sám prosil o pomoc. Po YouTuberovej smrti sa tak na sociálnych sieťach začali objavovať komentáre nielen vyjadrujúce rodine úprimnú sústrasť.

,,Vy nechápete, že zajtra alebo hocikedy môže vyhasnúť ďalší mladý život? Ja sa so svojim obrovským smútkom vyrovnávam, ako viem a ako to cítim. A vy, čo píšete, že som chorá teta, nie sú choré iné veci? Díleri, ktorí predávajú drogy a potom si kľudne ľahnú spať? Ľudia, ktorí sa smejú iným ľuďom?” pýta sa užialená žena, ktorá sa objavila aj v niekoľkých Majových videách. ,,Mne tento svet zničil syna, pretože tiež hľadal a navždy mu budem vďačná za to, čo ma naučil,” napísala na Instagram, pričom priznala, že posledné roky mali naozaj ťažké.

,,Ďakujem vám všetkým. Neviem, ako to zvládnem, tak strašne si to vyčítam… Tak strašne to bolí,” zdôverila sa nešťastná mamina svojho zosnulého dieťaťa, ktorému život zničili drogy. Vyjadrila sa tiež, že verí, že tento smutný príbeh mnohým pomôže.

Zdroj/Foto: Instagram/tpb, itsmajoseman