Hudobníčka Lucie Bílá s mladším priateľom Radkom Filipim tvoria pár už nejaký ten rok, pričom ani výrazný vekový rozdiel v tomto prípade prekážku nepredstavoval. Slávna česká Slávica po boku urasteného svalovca celá žiari, no sú i momenty, kedy ju fešák dokáže rozplakať. Presne k takej situácii došlo pred pár dňami, kedy sa speváčka návalu silných emócií ubrániť nedokázala.

53-ročná umelkyňa patrí medzi najvýznamnejšie celebrity v súčasnej histórii českej hudby. Tmavovláska má za sebou niekoľko nevydarených vzťahov, no harmonické šťastie nakoniec našla v náručí takmer o 20 rokov mladšieho sympaťáka.

Lucie Bílá Radek Filipi

Málokto možno tuší, že čo sa úspechov týka, ani Radek za Luckou veľmi nezaostáva. Vymakanému silákovi sa totiž nedávno podaril husársky kúsok, keď sa prebojoval na majstrovstvá sveta v ďalekej Brazílii, kde mal predviesť svoje umenie v disciplíne zvanej benchpress. Čo však zrejme nikto nečakal, bola správa, akú sa Bílá krátko po odchode svojej lásky do zahraničia dočká.

Populárna brunetka bola natočená počas telefonátu, kedy sa túžila dozvedieť, ako Filipi v súboji so svetovými menami obstál. Krátke ticho bolo odrazu preťaté množstvom výkrikov, keďže 36-ročný športovec celú súťaž s prehľadom vyhral – Lucie Bílá má tak doma majstra sveta!

Radek Filipi

,,Dievčatá, ten môj chlap to vyhral!” s nadšením v hlase a slzami v očiach vrieskala rozradostená speváčka počas charitatívnej akcie, kde sa o úctyhodnom výkone drahej polovičky dozvedela. Radek Filipi je teda úradujúcim majstrom sveta v disciplíne benchpress, kde sa merajú sily v dvíhaní ťažkých činiek s hmotnosťou aj okolo 200 kilogramov. Lucka sa po boku mocného ochrancu o vlastnú bezpečnosť skutočne báť nemusí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/luciebila | Foto: Instagram/luciebila, streamable.com