Za posledné dva týždne sa u Karlosa Vémolu a Lely Ceterovej odohral scenár hodný hotovej telenovely. Najnovšie sa verejnosť dozvedela, že po drsných výmenach názorov dvojica odletela do Dubaja. MMA zápasník priznal, že nešlo o klebety!

Nevera, bitka, ospravedlnenie, útek ku kamarátke, návrat domov… Karlos Vémola a Lela Ceterová sa každým dňom starajú o nový šok. Portál Extra.cz  tento týždeň informoval o tom, že u kontroverzného (ex)páru nastal zvrat. Rodičia dvojročnej Lili a ani nie dvojmesačného Rockyho spolu odleteli do Dubaja.

,,Zamyslel by som sa nad tým, prečo by zbitá žena, ktorá má z niekoho strach, s tou istou osobou jazdila do Dubaja. Je to komentovať nebudem, urobte si obrázok sami,“ znelo prvotné vyjadrenie Karlosa k spoločnému výletu s mamičkou jeho dvoch ratolestí. Krátko nato sa však pre Blesk.cz rozrečnil o čosi viac.

Karlos nechcel, aby bola Lela v strese

Terminátor mal podľa svojich slov cestu do Dubaja naplánovanú dlho, pričom v Arabských emirátoch mal riešiť pracovné záležitosti a nie žiadnu romantiku. ,,Lela bola v strese, v depresiách z toho, že ten frajer, čo sa s ňou vídal, má jej telefón, že sa teda nedostane ku kontaktom, Instagramu, bolo s ňou na nevydržanie. Poprosil som preto mamu, nech nám príde pomôcť s deťmi, pretože som nechcel. aby videli tento stres, tieto hádky okolo Lely,“ prezradil Vémola. Okolnosti sa tak podpísali pod to, že blondínka (ex)snúbenca poprosila, aby ju vzal so sebou. ,,Či už sme spolu alebo nie, nechcem ju nechávať v takomto strese. A hlavne nechcem, aby to vnímali moje deti,“ ďalej uviedol 36-ročný bojovník.

,,Trvám na tom, že som chcel ísť sám. A je myslím jasné, že keby som bol taký hrozný a Lela by sa ma bála, že som ju vraj zbil a podobné nezmysly, že by ma dva dni nato prehovárala, nech ju vezmem so sebou do Dubaja. Naopak by bola rada, že ma nebude mať na očiach,“ uviedol český športovec, ktorý sa má spolu s modelkou už od utorka nachádzať doma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola