Martin Jakubec sa už verejne vyjadril k niekoľkým osobnostiam nášho šoubiznisu, pričom na viacero z nich pekné slovo nemá. Či už Evelyn, Andrej Bičan alebo najviac jeho kritikou opradená dvojica Rytmus a Jasmina Alagič sa tak dočkali poriadne uštipačných komentárov. Zdá sa však, že najnovšie prišiel na rad aj raper Kali!

Už niekoľko týždňov sme svedkami slovného ataku Martina Jakubca voči nášmu najpopulárnejšiemu raperovi a jeho snúbenici. Spevák dokonca pred pár dňami zašiel až tak ďaleko, že zverejnil koláž, na ktorej je vyobrazený spolu s Božankou a malým černoškom R*ťmusom, pričom tvrdí, že už porodili.

Martin Jakubec

Do pazúrov čerstvého ženáča sa najnovšie ku podivu dostal aj ďalší raper. Jakubec totiž pokračuje vo svojich photoshopových zábavkách – do fotky známeho potetovaného hudobníka Kaliho si dosadil svoju hlavu. ,,Premýšľam, že sa premenujem na JAKI. Moc mi hovoríte, že sa Kali podobá na mňa,“ šokuje slovami na svojom profile Martin. Zároveň však hodil do pléna i dve otázky, pri ktorých sa zrejme mnohé chytíte za hlavu.

Martin Jakubec

,,Čo si myslíte, je tam podoba? Mám zmeniť imidž a pokérovať sa? Potom už budeme rovnakí ako vajce vajcu,“ dodal na záver 35-ročný manžel Božanky Verešovej. Žeby mu tak začala vadiť už aj Kaliho popularita a fakt, že sa má stať budúci mesiac otcom? Čo si o tom myslíte vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, martinjakubec_official