Šoubiznis Po rozchode zmena: Priznanie Matúša Kolárovského o dcérke!

Po rozchode zmena: Priznanie Matúša Kolárovského o dcérke!

,atus kolaroovsky

Matúš Kolárovský alias Yael bol takmer rok zadaný, avšak vyvolenou nebola mamina jeho dcérky. Keďže sa mladý umelec snažil vyhovieť všetkým stranám, s Neou sa nestretával tak často, ako by sa žiadalo. Teraz je to konečne inak!

Posledný rok bol pre Yaela pomerne náročný. V období, kedy si užíval začiatok vzťahu s plavovláskou Nikolou, sa rozhodol verejne priznať, že otcom dcérky speváčky Veroniky Nízlovej je práve on. Rozdeliť si čas a pozornosť medzi priateľku, dieťa a ešte aj prácu nebolo vôbec jednoduché.

kolarovsky

Láske mladej dvojice odzvonilo a Matúš dostal priestor na to, aby sa Nee začal venovať viac. ,,Predtým, keď som sa rozišiel, po mojej prvej priateľke, tak som si myslel, že to bude určite to, že stretnem čo najviac dievčat, a bude to akože super. Ale teraz mám takú inú situáciu. Som rád, že konečne som s Neou. Že je to super,“ prezradil v podcaste Snami obľúbený spevák, ktorý naznačil, že v istých veciach mu bránila expolovička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nejaké veci sa nedali… a konečne som mohol za ňou ísť a nemať tlak… Dávať ju na storky a byť s tým v pohode, jédanenky,“ priznal Matúš, ktorý ešte donedávna svoju ratolesť na instagramovom profile vôbec nezverejňoval. Ako ďalej uviedol, chce sa sústrediť predovšetkým na to, od čoho je tu.

,,Som foter, v prvom rade,“ uviedol a na záver poslal ľuďom silný odkaz: ,,Prosím vás pekne, majte sa radi. Nič, čo sa stane vo vašej mladosti, nemusí pretrvávať do vašej starosti.“

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Instagramilluminate_production, matuskolarovsky, veronikatwiins