Dvadsaťosemročná lekárka zo Sydney Angela Jay túžila po láske do konca života. Nečakala však, že koniec môže prísť naozaj skoro. Po tom, ako si našla partnera cez internet, takmer prišla o život!

Hľadanie partnera cez internetové zoznamky je stále populárne a, žiaľ, aj veľmi nebezpečné. Na vlastnej koži to pocítila aj Angela, ktorá sa cez zoznamku Tinder zoznámila s pohľadným, 36-ročným finančníkom Paulom Lambertom. Vtedy však ešte netušila, že sa z pohľadného, zabezpečeného muža stane psychopat.

1478679243304

Prežili spolu krátky románik. Keď sa však začal správať divne, obmedzoval jej slobodu a robil žiarlivostné scény, Angela ho pustila k vode. Paul sa s tým nedokázal vyrovnať a spustilo sa hotové peklo na zemi. Neustále ju prenasledoval a všemožnými spôsobmi chcel dostať späť.

Jedného dňa prišiel opäť k nej, kde sa poriadne pohádali. To Paula vytočilo natoľko, že Angele uštedril jedenásť bodných rán, pri ktorých takmer prišla o život. Aby toho nebolo málo, polial ju benzínom a chcel ju podpáliť. V tom momente sa Angela vzchopila a z posledných síl utiekla k susedovi, ktorý privolal políciu a záchranku.

V kritickom stave ju previezli do nemocnice. Paul z miesta činu utiekol a polícia po ňom vyhlásila pátranie. Hoci sa mužom zákona snažil utiecť v aute, karma mu to za jeho brutálny čin vrátila. Keď sa mu na pneumatikách spravil defekt a na policajta sa vyrútil s nožom v ruke, okamžite ho streľbou spacifikovali. Za brutálny čin spáchaný na Angele si vyslúžil vlastnú smrť!

1478679182913

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.