Obľúbená influencerka, ktorá sa preslávila vďaka 11. sérii reality šou Farma, si prechádza mimoriadne ťažkým obdobím. Romana Košťálová čelí po rozchode vážnym zdravotným problémom.

Romana Košťálová nedávno priznala, že sa ešte stále nedostala zo svojho augustového rozchodu s produkčným Farmy Matúšom Polakovičom. To ešte netušila, že chvíľu nato jej srdce potrápi omnoho závažnejšia diagnóza ako nešťastná láska.

Kráska z Farmy 11 fanúšikov na Instagrame vyľakala svojou návštevou pohotovosti. Následne vysvetlila problém, ktorého sa, bohužiaľ, len tak ľahko nezbaví. ,,Toto je tak dosť na dlho liečenia, lebo mi zle prúdi krv do srdca a tým pádom mávam, volá sa to že fibrilácia predsiene. A proste teraz musím brať strašne veľa liekov a moc to akože psychicky nedávam,“ uviedla na rovinu zarmútená brunetka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lekári Romči zakázali piť alkohol, vykonávať akúkoľvek fyzickú aktivitu a nariadili pokoj a vyhýbanie sa stresovým situáciám. ,,Včera mi povedali na pohotovosti, že keď mi začne biť srdce veľmi rýchlo, čo sa mi teraz deje stále, a stalo sa mi to aj včera, tak to srdce sa môže unaviť tým, že strašne rýchlo bije, a môže začať zlyhávať. No a s tou informáciou, keď sa spojí moja psychika, tak mi príde na odpadnutie, je mi zle a urobím si ešte horší stav,“ pokračovala smutne Romi. Prajeme veľa zdravia a síl!

Zdroj/Foto: Instagram/romii_y