Po rozvode s manželkou Michaelou, s ktorou má moderátor dve deti Adama a Emmu Leu, si prešiel Martin Nikodým neľahkým obdobím. Jeho útočiskom sa stal veľký dom, kde býval dvanásť rokov sám ako prst. Teraz však nastala chvíľa, kedy blondiak našiel spôsob očisty a začal nový život. 

S veľkou novinkou sa Martin Nikodým pochválil na Instagrame. Sympatický blondiak prezradil, že sa rozhodol sťahovať. No okrem toho sa otvoril a prezradil, čo ho ťažilo na srdci už nejaký čas. ,,Možno som v poslednej dobe nie každému ihneď odpovedal. Možno som niekomu aj vôbec neodpovedal. Bolo to náročné, zvláštne a aj očistné obdobie,” priznáva na sociálnych sieťach moderátor. K pár slovám taktiež pridal fotografiu, kde sa široko usmieva a za ním sú krabice plné vecí, na ktorých mu naozaj záleží.

,,Je dobré sa občas presťahovať. Urobil som si poriadok vo veciach, prehodnotil som priority, vyhodil zbytočnosti a podaroval množstvo vecí, ktoré začali žiť nový, “druhý” život. 12 rokov som žil vo veľkom dome. Boli to krásne roky a tým, že som nejako neriešil priestor, obklopoval som sa vecami. Množstvom vecí. Množstvom často aj zbytočnosťami,” uvádza rodák z Bratislavy.

Ako sa Martin cíti potom, čo sa rozlúčil s predmetmi, ktoré mu robili spoločnosť počas chvíľ po rozvode s Michaelou? ,,Sťahovanie je veľmi očistný proces. Prichádzame sem nahí. Posledná košeľa, ktorú budem mať, nemá ani jedno vrecko. Užívajme si veci, ale neviažme sa na ne. Zostaňme slobodní. To je najviac,” odkazuje fanúšikom a zároveň ľuďom, nachádzajúcim v zbytočnostiach útechu.

Dôkazom fešákovej očisty má byť aj rozlúčka s niečím, čo vlastní už dlhé roky. ,,Tento gramec prehral možno 3700-krát platňu Stromboli, podobne veľakrát Pražský výber či Garaz. Miliónkrát som na ňom počúval Duran Duran. Jednoducho bol neoddeliteľnou súčasťou mojej detskej izby,” pripísal k fotke so spomínaným gramcom. Z veľkej zmeny sa tešíme spolu s moderátorom a prajeme krásne chvíle prežité v novom bývaní.

Foto/Zdroj: Instagram/martinnikodym