Známy spevák a legendárny porotca Paľo Habera sa rozhodol zasiahnuť do dramaturgie finálových kôl obľúbenej šou krásnym gestom. Na live prenosy pozval účastníkov historicky prvých sérií Česko hľadá SuperStar, Slovensko hľadá SuperStar a Česko Slovenskej SuperStar. V nedeľu večer sa tak diváci dočkali hymny s názvom Príbeh nekončí.

Nádherná pieseň Príbeh nekončí z pera Paľa Haberu sa vrátila na pódium SuperStar, a to v podaní finalistov, ktorí ju premiérovo odpálili v roku 2009. A odvtedy sa veru mladí interpreti poriadne zmenili.

Silný ročník priniesol osobnosti, ktoré sa dodnes pohybujú vo svete hudby. Thomas Puskailer, Markéta Konvičková, Nikoleta Balogová, Jan Bendig, Monika Bagárová, Denis Lacho, Paulína Ištvancová, Miro Šmajda, Leona Šenková a víťaz Martin Chodúr svojím spoločným číslom všetkých dojali a postavili na nohy.

Žiaľ, živého prenosu sa dvaja speváci zúčastniť nemohli, produkcia ich divákom pripomenula aspoň zábermi na obrazovke. Kým Dominika Stará je v pokročilom štádiu tehotenstva, Ben Cristovao sa nachádza na Zanzibare.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vystúpenie finalistov Česko Slovenskej Superstar si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial