Speváčka Barbora Balúchová sa len pred mesiacom na sociálnych sieťach posťažovala, že nie všetky jej instagramové spolupráce klapú tak, ako by mali. A hoci nemenovala žiadnu konkrétnu firmu, porozprávala hlavne o nepreplatených faktúrach. Teraz pôvabná mamička skončila aj v obľúbenej práci!

Mamička 5-ročného syna multiotecka Borisa Kollára na sociálnych sieťach informuje, že jej čas na obrazovkách televízie Senzi končí. ,,Áno, je to pravda, v TV Senzi končím aj ja. Píše sa mi to naozaj veľmi ťažko, pretože to boli pre mňa krásne 2 roky,“ uvádza Barbora Balúchová, okrem ktorej známu stanicu opúšťa napríklad i jej samotný riaditeľ Noro Mészároš.

,,Bolo to krásne obdobie a ani neviete, ako ťažko sa mi tieto riadky píšu. Ako sa hovorí, niečo sa končí a niečo začína. Ešte raz všetkým veľká vďaka,“ smúti úprimne moderátorka relácie Senzi svet s Bašou. Kam teraz povedú kroky speváčky, nevedno. Je však možné, že si vezme príklad z blízkeho priateľa Nora a i ona si na čas od práce v televízii oddýchne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/barborabaluchovaofficial