Ruth Lee je zdravotná sestra, blogerka, ale hlavne čerstvá mamička, ktorá ostala po pôrode pri pohľade do zrkadla zhrozená. Napísala ale dlhý emotívny status, v ktorom apeluje na všetky ženy!

Ruth Lee je zdravotná sestra a blogerka, ktorá sa nedávno stala matkou. Napriek tomu, že bola počas tehotenstva aktívna a starala sa o seba aj o svoje telo, nevyhla sa cisárskemu rezu. Po ňom jej ostala na bruchu výrazná jazva, z čoho mala Ruth doslova traumatický zážitok. Podľa nej s podobnými pocitmi menejcennosti bojujú viaceré ženy, a tak sa rozhodla svoju fotku krátko po pôrode zverejniť. Snímku obohatila o veľmi dlhý popis, v ktorom apeluje na všetky ženy. Vyzýva ich, aby sa nenechali ovládať sociálnymi sieťami a aby rozdeľovali, čo je krásne a čo skutočné. Taktiež povzbudila ženy k tomu, aby sa mali rady také, aké sú.

…sprevádzaná týmto emotívnym statusom (voľný preklad)

“Toto sem pridávam so slzami v očiach. Nemôžem si pomôcť. Tehotenstvo a pôrod môjho dievčatka bol tou najúžasnejšou vecou, akej som kedy bola súčasťou. Niektorí ľudia nechcú deti a ja to rešpektujem. Ja som ich však vždy chcela. Keď sa to konečne stalo, bolo to ako zázrak. Mala som 25, keď som porodila. Bola som zdravá a mladá. Počas môjho tehotenstva som ostala aktívna. Chodila som do posilňovne a čítala som knihy o tehotenstve a pôrode. Napriek tomu som však skončila s cisárskym rezom, jazvou a traumatickým zážitkom.

Urobila som túto fotku pár dní po pôrode a zostala som zdesená. Nemohla som uveriť, že som to ja. Túto fotku zdieľam, pretože mám pocit, že veľa žien sa v tejto dobe cíti menejcenne. Sociálne siete skresľujú náš názor na to, čo je krásne a na to, čo je skutočné. Neporovnávajte sa s nikým. Buďte k sebe milé a majte sa rady!”

Zdroj/Foto: Instagram