Vývoj romantického vzťahu Milana a Terezy sledovali diváci televízie Markíza v experimentálnej reality šou Svadba na prvý pohľad len pred pár mesiacmi a dnes už má dvojica stanovený dátum reálneho obradu. Zaľúbencom to náramne klape a ľudia by si ich už teraz vedeli predstaviť aj ako rodičov. 

Nie každá mladá dáma sa snaží na instagramových fotkách pôsobiť čo najchudšie. Terazka svoje telo miluje také, aké je, a bruško na snímkach nezaťahuje. Istí fanúšikovia ju mali kvôli tomu zaplavovať otázkami ohľadom možnosti, že pod srdcom nosí dieťa.

nevesta terezka

,,Pýtate sa ma dosť často, či som tehotná. Poniektorí to rovno oznámia. “Jeeej, ty si tehuľka.” Ja to aj chápem, niektoré fotky proste nie sú so 100% zatiahnutým bruchom a môže sa to tak zdať. Alebo občas je každá z nás trošku “nafúknutá” a je to normálne. Jedna z takých je aj táto fotka. Tak aby sme tomu predišli,“ objasnila televízna nevesta k fotografii z Prahy.

milan tereza svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nebojte sa, určite Vás budeme informovať, ale v niektorých veciach nemusíme byť tak rýchli. Nasadili sme tempo, ja viem, ale detičky ešte počkajú,“ uvádza energická kráska, ktorá sa len nedávno rozhodla rozbehnúť svoje vlastné podnikanie. K celej veci sa vyjadrila aj vo videu, ktoré nájdete nižšie.

Foto/Zdroj: Instagram/terezahudecova, streamable.com