Uplynulé kolo populárnej súťaže SuperStar sa nieslo v duchu silných spomienok na mladé hviezdy, ktoré vyniesla do výšin historicky prvá etapa známej šou. Krátko predtým sa o rozruch postaral niekdajší výrazný účastník Róbert Mikla, a to provokatívnou nahrávkou. Aké stanovisko zaujal hudobník k celej veci po jej medializácii?

Sedem obľúbených tvárí, dobre známych z úvodnej série SuperStar spred 17-tich rokov, sa v nedeľu večer spoločne postavilo pred kamery a odspievalo nezabudnuteľný hit „Kým vieš snívať“. Pozvanie neprijali napríklad Zdenka Predná či Róbert Mikla – ten sa ale jediným počinom ocitol na titulných stránkach bulvárov.

superstar

Rodák zo Žiaru nad Hronom neostal svojej povesti rebela nič dlžný a krátko pred začiatkom epizódy vypustil na sociálnej sieti nanajvýš diskutabilné video, kde sa urážlivo vyjadroval na adresu talentovej súťaže.

,,Povedz more, nebuď k*r, s kým dnes kukáš SuperStar,“ takto znel jeden z veršov, pobádajúcich fanúšikov k tomu, aby prehovorili o dôvodoch sledovania slávnej televíznej šou. Po tom, ako sa potetovaný fešák objavil na titulnej stránke známeho slovenského denníka, nasledovala ostrá reakcia.

robo mikla

,,Až takto ste ma poctili… Odpadol som teraz, ťažko amatérsky ste klesli pod úplný možný limit predstaviteľnej úbohosti a vytrhnutosti kontextu svojou nepozornosťou, domýšľavosťou na úrovni MŠ. Tuším aj slová ste pozmenili, nepočuť?“ kontroverzný spevák vyčítal redaktorom, že jeho pôvodné vyjadrenie údajne pozmenili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Tak bravúrne tupo ste tomu dali celému úplne nový rozmer a dojem z obsahu, že mňa ako čitateľa máte za úplného dementa a kŕmite ma sra*kou, čo je úplne inak a on ten čitateľ chudák nevie o tom. Snáď čísla porastú. Tlieskam a ďakujem úbohosti dnešnej doby. Neveril som, že stihnem uzávierku. Viac nemám čo dodať,“ dodal nahnevane Robo. Mimochodom, spomínané poburujúce video bolo medzičasom zo spevákovho profilu odstránené.

Zdroj: Facebook/Róbert Mikla | Foto: Facebook/Róbert Mikla, Instagram/Tvmarkizaofficial, Robert_mikla_official