Láska kvitne v každom veku. Dôkazom je speváčka Dara Rolins, ktorá sa po štyroch rokoch od rozchodu s raperom Rytmusom raduje pred 50-tkou z nového vzťahu. Kráska si užíva šťastie v náručí českého futbalistu a viceprezidenta klubu Juventus Turín Pavla Nedvěda, z čoho sa jej fanúšikovia úprimne tešia. Nájdu sa však aj neprajníci, ktorí blondínku vzhľadom na priateľovo postavenie označujú za zlatokopku.

Po prevalení nového vzťahu Dary Rolins posielajú speváčke všetci priaznivci odkazy plné podpory a lásky. Ako to ale býva zvykom, sem-tam sa o slovo prihlásia i jedinci, ktorí si neodpustia nemiestne poznámky. A hoci ich populárna mamička väčšinou ignoruje, teraz jej to nedalo.

dara rolins

,,Zlatokopka,“ napísal istý Zdendo k fotografii, na ktorej očarujúca hviezda ukázala sledovateľom svoje vymakané telo. Komentár zavetrila aj samotná Dara, pričom tentokrát ticho neostala. Nakoľko si úspešnú kariéru buduje už od útleho detstva, odkedy na sebe tvrdo pracuje, označenie ju nemálo vytočilo.

„Čo prosím? Myslíte, že mi ten trojposchodový barák, ďalší v Emirátoch, dve autá v garáži a zopár miliónov na účte niekto venoval? To posledné, čo som, je zlatokopka, Zdendo. To mi ver,“ zareagovala ostro partnerka Pavla Nedvěda, ktorá si vie na seba viac než slušne zarobiť sama, a to nielen hudbou. Veď šikovná Slovenka má rozbehnuté podnikateľské aktivity na všetky strany.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi