Adela Vinczeová uplynulú sobotu opäť raz potvrdila, že sa nachádza na najvyššom stupienku slovenskej moderátorskej špičky, keď si prevzala ocenenie OTO 2018 v kategórii Moderátor/ka TV programov. Všetci blondínkini fanúšikovia vrátane manžela Viktora sa tak z jej víťazstva nesmierne tešili. Teraz však prichádza smutná správa!

Najobľúbenejšia slovenská moderátorka má aktuálne spolu s hercom Danom Danglom pod palcom zábavnú šou 2 na 1, ktorá vie každú stredu divákom TV Markíza poriadne potrápiť bránice, a projekt zo serióznejšieho súdka Trochu inak, vysielaný RTVS. Práve druhý spomínaný program však na obrazovkách končí.

Relácia Trochu inak sa tešila veľkej priazni viac ako šesť rokov, počas ktorých sa vysielala z priestorov Slovenského národného divadla. Z SND ale prišla rázna stopka. Ako informuje portál Čas.sk, dôvodom má byť fakt, že sú divadelné priestory rezervované pre prípad nácviku predstavení.

„Za roky skúseností v SND sa nestalo, aby sa v pondelky bežne skúšalo. Hádam len výnimočne. Aj herci, aj zamestnanci majú vtedy voľno. Máme informáciu, že by sa technicky dalo aj teraz robiť Trochu inak počas niektorých pondelkov,“ vyjadrila sa hviezda programu Adela.

Adela Vinczeova

Hovorkyňa divadla Izabela Pažítková situáciu odôvodnila tým, že je SND pre najbližšie obdobie mimoriadne vyťažené a pri dodržiavaní Zákonníka práce vraj nie je možné do konca aktuálnej divadelnej sezóny poskytnúť priestor na všetky aktivity a pre všetkých záujemcov o prenájom. ,,Veríme, že v budúcnosti nájdeme riešenie k spokojnosti všetkých zúčastnených,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa blondínka rozhodnutie SND chápe a nad reláciou úplne ruky nezalomila. ,,Budeme tomu naďalej otvorení aj v iných priestoroch, lebo nie je veľa relácií, kde sa môžu prezentovať zaujímaví ľudia  z oblasti umenia, vedy, ekológie alebo výnimočných príbehov,“ vyjadrila sa Adela, ktorá svojimi slovami naznačila nádej v to, že by sa Trochu inak mohlo v budúcnosti ešte nakrúcať.

Zdroj: Čas.sk | Foto: YouTube, Instagram/viktorvincze, tvmarkizaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.