Diana a Mišo sú prvý manželský pár, ktorý spojili experti v šou Svadba na prvý pohľad. Sympatickí východniari majú za sebou medové týždne v Keni a pár dní spoločného bývania. Keďže sa predtým vôbec nepoznali, začína to medzi nimi iskriť a prichádzajú aj prvé hádky.

Nakoľko Michal miluje rybačku, rozhodol sa svoju manželku zobrať na jeho obľúbené miesto, aby spolu prežili príjemný deň. Neveste sa čas strávený v prírode veľmi páčil, no večer sa rozhodla, že s manželom pri jazere neprenocuje a vráti sa radšej do bytu. Keď temperamentný východniar prišiel domov, hneď bol oheň na streche a začala sa hádka. Dvojici bolo totiž ľúto, že nestrávila nedeľu spolu, ale každý mal vlastný program. Z Mišových úst padali tvrdé slová a Diane poriadne vyčistil žalúdok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nový deň prináša nový pohľad na celú hádku a manželov ich výmena názorov veľmi mrzí. Mišo priniesol Diane kvety, načo mu ona na oplátku navarila chutný obed. O tom, že sa nevesta zakukala do svojho ženícha, svedčí aj jej odkaz na zrkadle: ,,Dobré ránko, láska moja!”

Takéto romantické oslovenie vypovedá o tom, že pôvabná tmavovláska má Miša naozaj veľmi rada. Zdá sa teda, že čierne mraky nad manželstvom sympatických Košičanov sú preč a dvojica si môže naplno užívať spoločné bývanie.

diana a miso

kvety pre dianu

diana a miso diana a miso

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, dianadeottova, majkelmatej