Začiatkom týždňa sa prevalila informácia o tom, že populárny slovenský hudobník Ivan Tásler mal byť svojej dlhoročnej láske Aničke neverný. Spočiatku mnohí tmavovlásku ľutovali a jej manžela považovali za obyčajného pokrytca, užívajúceho si v náručí mladej slečny. Svetlo do celého incidentu ale nečakane vniesla práve Táslerova žena, ktorá prehovorila za obidvoch partnerov.

Frontman obľúbenej kapely I.M.T. Smile bol pár dní dozadu prichytený, ako trávi voľné chvíľky po boku 25-ročnej vizážistky Denisy. Párik sa ruka v ruke prechádzal ulicami a už na prvý pohľad bolo jasné, že nejde o štandardný kamarátsky vzťah, čo ľudia v súvislosti s Ivanovým manželstvom ihneď odsúdili.

Tásler

Po uverejnení fotiek, usvedčujúcich muzikanta z nevery, sa na speváka okamžite spustila lavína kritiky. O slovo sa ale náhle prihlásila Anička Táslerová – tá konečne po dlhých mesiacoch mlčania verejnosti odtajnila skutočnú pravdu.

Skutočnosti, o ktorých nik netušil

,,Radi by sme poopravili verejnú mienku, ktorá sa o nás tieto dni šíri skrz médiá. Mrzí nás, že „vyskakujeme“ z bulváru a práve preto, aj keď sme si mysleli, že nikdy nebudeme dávať žiadne takéto vyjadrenia cez sociálne siete (tí, čo nás poznáte viete, že nie sme tie typy), spravíme výnimku,” píše sa v úvode úprimnej spovede údajne podvedenej ženy.

V ďalších riadkoch ale prišla správa, aká pre fanúšikov sympatickej dvojice mohla znamenať poriadny šok. ,,Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo,” objasnila žurnalistka dodávajúc, že napriek blížiacemu sa rozvodu s Ivanom zostali veľmi dobrí priatelia, a jeho románik s mladou kráskou teda žiadnu neveru neznamenal.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/annatasler