O Američanke menom Jocelynn James sa postupne dozvedá celý svet. Dôvodom je jej neuveriteľne šľachetné gesto smerom k mužovi zákona, ktorý ju pred rokmi opakovane zatkol, v dôsledku čoho skončila dvakrát za mrežami.

Pri pohľade na vysmiatu charizmatickú brunetku by málokto povedal, že kedysi patrila do zoznamu najhľadanejších zločincov štátu Alabama. Dvojnásobná matka sa potýkala s vážnymi problémami, spôsobenými závislosťou na drogách.

jocelynn james

Bol to práve dôstojník Terrell Potter, kto poslal delikventku až dvakrát za mreže. V tomto prípade padlo zatknutie na úrodnú pôdu, keďže Jocelynn si mimo civilizácie vstúpila do svedomia a od základov svoj život zmenila. Po návrate z väzenia začala pomáhať ženám v podobnej krízovej situácii a keď prišla možnosť oplatiť policajtovi dobrý skutok, ani na sekundu nezaváhala.

Mužovi na dôchodku totiž zlyhávala oblička, no vyhliadky na vhodného darcu sa črtali na niekoľkoročné čakanie. Keď sa bývalá trestankyňa dozvedela o tom, že jej niekdajší protivník potrebuje záchranu, dobrovoľne sa prihlásila na testy. Výsledok bol ohromujúci, keďže lekári vyhodnotili medzi pacientom a ochotnou darkyňou neočakávane vysokú zhodu.

Obetavá Američanka zachránila policajtovi život, za čo ju on odmenil silným priateľstvom a priam otcovskou oporou, aká žene dlhodobo chýbala. Dnes sa hrdinský čin Jocelynn James dostáva do zahraničných médií a nevšedné puto s policajtom, ktorý ju kedysi poslal do basy, obdivujú milióny ľudí.

Jocelynn James

Zdroj|Foto: Facebook/Jocelynn James Edmonds