Ak provokovať, tak poriadne! Zuzana Plačková schudla od začiatku roka viac ako neuveriteľných 15 kilogramov a dá sa povedať, že za svoju mediálnu kariéru nevyzerala nikdy lepšie. Dlhé tmavohnedé vlasy, hollywoodsky úsmev, bujné poprsie a dokonale vyrysovaná postava jej zaručili obdiv mnohých mužov i žien. Žeby sa však so svojim božským telom momentálne nadobro lúčila?

Či už Zuzu milujete alebo nenávidíte, jedno jej nemôžete odoprieť. Aj keď je prostoreká, esteticky upravená a servítku si pred ústa rozhodne nedáva, v súčasnosti vyzerá skutočne výborne. Zuza sa začiatkom roka poriadne zatla a namiesto ležania pred televízorom sa začala zdravo stravovať i pravidelne cvčiť. Och, mať tak aspoň pred horúcim letom jej odhodlanie a výdrž dlhšie než na dva – tri dni.

Úprimne musíme povedať, že v posledných dňoch nás Zuza celkom ,,škodoradostne” potešila, keď sa na Instagrame objavilo zopár fotografií, zachytávajúc Zuzaninu stravu. Šišky, zmrzliny či čokoláda sa okamžite prejavili aj na postave playmate a ako sama uviedla, na dovolenke v Tunisku, kde bola v rámci sústredenia Miss Tuning Carat, pribrala už dve kilečká. ,,2 kilá som pribrala. Akože od zajtra fitko a koniec sladkostiam,” napísala na sociálnej sieti Instagram.

Podľa najnovších fotografií, ktoré Plačkovú zachytávajú v cockpite lietadla, je už vyrysovaná brunetka zrejme doma a naplno sa tak môže opäť začať venovať fitku a cvičeniu. Nie, Zuza, na Slovensku už na teba šiškový či all-inclusiový démon dýchať nebude. :)

Foto: Instagram/Queen.Plackova, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)