Ani nie mesiac po zistení, že slovenská herečka Gabika Marcinková čaká druhé dieťatko, sme sa počas piatkového vysielania relácie Milujem Slovensko dozvedeli, že krásna východniarka nie je jediná televízna milenka, tešiaca sa na nový prírastok.

Pozorní diváci piatkového vydanie relácie RTVS Milujem Slovensko si určite všimli, že jednej z hostiek sa pod voľnejšími šatami rysuje väčšie tehotenské bruško. Reč je o slovenskej herečke Zuzane Norisovej, ktorá sa preslávila v legendárnej hudobnej komédii Rebelové, no poznať ju môžete i z viacerých seriálov, ako Panelák, Prázdniny či Milenky.

Nakoľko posledné mesiace je natáčanie televíznych projektov kvôli pandémii značne obmedzené a Zuzka s rodinkou býva na samote mimo Bratislavy, to, že nosí pod srdcom dieťatko, sa jej darilo pred verejnossťou mesiace dobre tajiť. Pre portál zena.pluska.sk vždy vysmiata herečka prezradila, že sa stane dvojnásobnou maminou dokonca už koncom januára!

Dcérke, ktorú má 41-ročná brunetka s partnerom, taktiež hercom, Ondrejom Kovaľom by mal súrodenec pribudnúť koncom januára, pričom pohlavie si rodičia nechávajú pre seba. Stať by sa tak malo pred Julinkinými ôsmimi narodeninami. Rodinke srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zena.pluska.sk | Foto: Facebook/Šou Milujem Slovensko, RTVS, Instagram/tvojoj