Na jar roku 2018 prišiel poriadny šok, keď na verejnosť prenikla správa, že jednému z najkrajších párov šoubiznisu definitívne odzvonilo. Ešte väčší, keď sa zistilo, že na miesto fešákovej expartnerky Miriam Kalisovej zasadla ďalšia známa kočka. Aj tá je však už dnes minulosťou!

O tom, že má Dušan Pašek slabosť na krásne devy, niet žiadnych pochýb. Speváčka Barbora Balúchová, moderátorka Miriam Kalisová či Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová, s ktorými známy hokejista chodil, sú toho jasným dôkazom.

Ako ste si všimli, v minuločom čase hovoríme aj o 21-ročnej blondínke. Atraktívny hokejista je totiž už niekoľko dní opäť single, čo pre portál Topky.sk potvrdil nielen on, ale i samotná Misska. „Áno, je to tak. S Dominikou už nie sme spolu, no naďalej zostávame v dobrom kamarátskom vzťahu,” znejú Pašekove slová na adresu jeho posledného partnerstva.

Slzavé údolie však ani u jedného nenastalo. ,,Žiadne zlomené srdcia sa ale nekonajú. Rozišli sme sa po vzájomnej dohode. Zostali sme fajn kamaráti a nemáme spolu vôbec žiadny problém,” v podobnom duchu ako Dušan sa vyjadrila i atraktívna rodáčka z Humenného.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/dusanpasek, dominikagrec