Pred pár dňami sme vás informovali, že si krásy Bratislavy opäť raz vychutnáva telenovelový krásavec Mario Cimarro, ktorý sa u nás preslávil najmä ako Juan zo Skrytej vášne. Známy fešák sa totiž netají tým, že má k Slovensku veľmi pozitívny vzťah. Avšak rovnaký názor zdieľa aj ďalšia svetovo uznávaná hviezda – pozrite sa, kto sa aktuálne nachádza v našej krajine!

Slovensko je síce malý štát, avšak naša majestátna príroda, pamiatky a v neposlednom rade milí ľudia z neho robia obľúbenú destináciu mnohých svetoznámych osobností. Na adresu našej domoviny nešetrí slovami chvály ani Chris Powell, ktorý sa v týchto dňoch spolu s manželkou Heidi nachádzajú v Bratislave.

,Boli sme nadšení, že ideme na Slovensko, je to jedna z našich najobľúbenejších krajín, veľmi sa mi páči Bratislavský hrad,” pre TV Markíza uviedla očarujúca blondínka, s ktorou jej milovaný len a len súhlasil.

Krásny párik sa preslávil vďaka šou Extrémne premeny, ktorá žne všade vo svete obrovský úspech. Výnimkou nie je ani Slovensko, čo bolo i hlavným dôvodom, prečo k nám Chris a Heidi opäť zavítali. ,Aj teraz sme na Slovensku hlavne kvôli tomu, aby sme sa stretli so súťažiacimi z pripravovanej druhej série,” načrtol mimoriadne príťažlivý fitnessák.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Chris Powell a jeho žena Heidi prišli do Bratislavy pri príležitosti nakrúcania šou Extrémne premeny: Druhá šanca na život. Na jej druhú sériu sa diváci môžu tešiť už na jeseň. Na Slovensku strávili 5 dní, absolvovali množstvo stretnutí, fotenie, nakrútili promo kampaň a prekvapili súťažiacich novej série Extrémnych premien. Obaja sú obrovskí profesionáli, nesmierne milí ľudia a po celý čas rozdávali úsmevy na všetky strany,” prezradila nám PR manažérka TV Markiza Adriana Podobová.

Ak by ste tak Chrisa s manželkou chceli vidieť aj naživo, možno práve teraz máte jedinečnú šancu – stačí mať len poriadne oči na stopkách!

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Slovakwoman.sk, Instagram/maros_molnar, realchrispowell