Kým moderátorka Jasmina Alagič má v obľube pravidelné úpravy vizáže, jej drahá polovička sa roky drží osvedčeného štýlu. Patrik Rytmus Vrbovský je však za každú dobrú srandu a v rámci točenia nového videa s kamarátmi sa zmenil na nepoznanie.

Potetovaného rapera máme dlhodobo v hlave zafixovaného s krátkym a vždy perfektne uhladeným tmavým zostrihom, doladeným jemnou briadkou. Viete si ale predstaviť, že by ste Rytmusa uvideli s dlhším három svetlej farby?

Patrik Rytmus Vrbovský

Populárny slovenský hudobník pred pár dňami prijal pozvanie do vtipného projektu z dielne obľúbených YouTuberov Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa. Humorom nabitá nahrávka výstižne opísala rôzne typy kamarátov, na aké v živote narazí asi každý človek. Hrdý ocino synčeka Sanela sa hneď v úvode premenil na parťáka “Neplatiča”, ktorý sa každý deň necháva pozývať ostatnými.

Rytmus sa prevtelil do role až natoľko, že sa predviedol nielen s pozmeneným tenkým hláskom, ale tiež s blonďavou parochňou na hlave, ktorá mu účes vytvarovala do kedysi rozšíreného strihu “podľa hrnca”. No veď sa na to pozrite samy – vďaka chalanom máte o zábavu postarané! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Rytmusking