Populárna influencerka Zuzana Plačková si vďaka sociálnym sieťam vybudovala meno, aké je samo o sebe zárukou vysokých zárobkov. Nepísaná instagramová kráľovná sa dokonca predrala na televízne obrazovky a to s vlastnou reality šou o luxusnom živote, vyvolávajúcou poriadne búrlivé ohlasy. Krátko po odvysielaní prvej epizódy ale tmavovláska prichádza s oznamom, s akým u nej asi nik nerátal.

Zuzka sa zviditeľnila pred rokmi vďaka kontroverznej jojkárskej reality šou s názvom Hotel Paradise, kde na slnkom zaliatej pláži provokovala božskými krivkami. Od tých čias prešla obrovskou premenou týkajúcou sa nielen charakteru, ale najmä vizáže, za čo vďačí predovšetkým viacerým plastickým úpravám.

zuzana plačková

Brunetka stavila na dokonalú postavičku a “bábikovský” vzhľad, vďaka čomu sa na Instagrame stala neprehliadnuteľnou ikonou. Hviezda relácie Instaqueen sa netají tým, že niektoré marketingové a reklamné úkony jej dokážu zaistiť tisíce eur, vrátane častých návštev rôznych exotických kútov sveta, odkiaľ sa kráska pravidelne chváli množstvom záberov.

Zuzana Plačková manžel

Neustále fotenie sa či natáčanie vlastnej osoby so sebou prináša určité riziká a osobnosť žijúca podobným štýlom môže v istej fáze doslova “vyhorieť”. Na taký problém narazila aj slávna podnikateľka, ktorá cíti, že nastal čas dopriať si stopku. Podľa jej slov je už priveľmi obklopená virtuálnym svetom, čo ju po rokoch akosi prestalo napĺňať.

,,Už som vám hovorila, že som posledný mesiac na Instagrame?” Zuzana šokovala rečníckou otázkou, k čomu priložila aj úprimné vysvetlenie. Hoci tento rázny krok od vplyvnej influencerky asi nikto nečakal, jej dôvody sa skutočne dajú chápať – celé znenie príspevku si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plačková insta

Zdroj|Foto: Instagram/queenplackova