Ako sa zdá, dátum 20. máj praje celebritným mamičkám. K tanečnici Ivane Gáborík, ktorá po polnoci priviedla na svet dcérku Bellu, sa o pár hodín neskôr pridala ďalšia prvorodička Erika Judínyová. Hviezda relácie Smotánka sa tak konečne dočkala dieťatka!

Začiatkom februára sa Erika Judínyová so svojím manželom Štefanom Skrúcaným postarali o poriadny šok, keď verejnosti potvrdili správu o tom, že sa atraktívna blondínka stane v 49 rokoch prvýkrát mamou.

Erika judinyova brusko

Pár týždňov sme dokonca Eriku mohli vídať s bruškom aj v relácii Smotánka, no po tom, ako zavládli v našej krajine prísne opatrenia, program z celebritného prostredia sa z obrazoviek stiahol aj spolu s jeho moderátorkou. Obľúbená markizáčka si tak posledné týždne tehotenstva užívala v tichosti a pokoji po boku svojej milovanej polovičky.

Aktuálne však z modrožltej televízie prichádza radostná správa – Erika o 11.20 priviedla na svet dievčatko. K Štefanovým deťom – dcére Linde (37) a synom Lukášovi (26) a Tomášovi (31) teda pribudla sestrička s krásnym menom Ella. Rodičom gratulujeme a maminke s Ellkou prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Noviny.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, tvjoj