Za nami je už v poradí tretí duel, z ktorého sa medzi skupinku farmárov vrátila Nikol Fridrichová. A hoci sa zdalo, že sa oslava jej víťazstva zaobíde v slušnejšom duchu, opak sa stal pravdou – niektorí súťažiaci sa opäť rozkokošili!

Po minulotýždňovom dueli nastala na statku doslova Sodoma-Gomora. Niektorí mešťania a dedinčania sa opili natoľko, že nielen porušili viacero pravidiel, ale na kamery predviedli aj to, čo by sa malo odohrávať iba za dverami súkromia. Po včerajšom súboji sa tak pre istotu farmárom žiadneho alkoholu nedostalo. Ukážka toho, čo nás čaká v pondelkovom dieli, je preto viac než šokujúca.

Na základe zverejnenej ochutnávky je jasné, že sa Nikol a Heňo opäť oddali spoločným orgiám, a to napriek tomu, že sa potetovaný fešák po bujarej noci s kolegyňou z druhého tábora Sáre dušoval, že všetko ľutuje.

Avšak Henrich nebol jediný, kto pod perinkou zatúžil po ženskej prítomnosti. Rožky totiž začal vystrkovať aj 28-ročný Michal, ktorý je podľa slov súťažiacich stále panic. Žeby v jeho prípade zaúradovalo vínko? Evelyn totiž po ukončení duelu priniesla vypadnutým hráčom, čakajúcim v Chalúpke na druhú šancu, celý demižón.

,,Mala som pocit, že ma Michal objímal,” priznala Maja, ktorá zrejme dlhovlasému dedinčanovi učarovala. ,,To všetko tam vidieť?” so smiechom sa opýtal Mišo, narážajúc na kamerové záznamy. Okrem toho v pondelok večer čakajú divákov aj zaujímavé momenty s Rebekou, ktorá bude so slzami v očiach hlasno uvažovať nad svojím vzťahom-nevzťahom vonku.

Ukážku pondelkovej časti si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube, Instagram/farma.markiza